„Scanorama“ pradeda savanorių registraciją | Scanorama - Europos šalių kino forumas

„Scanorama“ pradeda savanorių registraciją

„Scanorama“ pradeda savanorių registraciją

„Scanorama“ neįvyktų be darbščios komandos, gero kino ir visuomet padėti nusiteikusio savanorių būrio. Šiemet jau 15-tus metus iš eilės organizuojamas festivalis ir vėl nekantrauja rasti naujų draugų. Jeigu turi noro ir laisvo laiko, kurį norėtum skirti prasmingai veiklai, įdomioms pažintims ir geram kinui – dalyvauk atrankoje.

Savanorių registracija vyksta rugsėjo 9–30 dienomis.

Mūsų pažadas:

  • Būsi mylimas ir saugomas

  • Turėsi galimybę būti festivalio epicentre

  • Laisvu nuo tarnybos metu tau bus atviros visos festivalio kino seansų durys

  • Festivalio metu ir jam pasibaigus netrūks įdomių susitikimų – ne tik apie darbus

  • Susipažinsi su dar bent 59 savanoriais. Patikėk – tai yra tikras įkvėpimo koncentratas

Didžiuojamės „Scanoramos“ savanoriais-veteranais, kurie galiausiai tapo nuolatiniais komandos nariais. Pavyzdžiui, Vilniaus biuro nebeįsivaizduojame be Mingailės, kuri po 3-jų metų savanoriavimo papildė „Scanoramos“ komandą ir šiuo metu rūpinasi, kad biuro gyvenimas vyktų sklandžiai. Festivalį Kaune prižiūri Jolanta, rimtas pareigas taip pat pradėjusi su savanorio marškinėliais. Visais savanoriais rūpinasi Eglė, kuri prieš tapdama būrio generole net 4 metus iš eilės ruošėsi šioms pareigoms. Neišsiplėsime su pavyzdžiais – mintį supratot.

Šiemet Europos šalių kino forumas „Scanorama“ vyks lapkričio 9–26 dienomis, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Festivalio organizacinis fabrikėlis ošia, tad laukiame pastiprinimo!