Scenos iš vedybinio gyvenimo

Vaizdai

Atrodys, kad giriuosi, sakydamas, kad esu inteligentiškas, jaunatviškas, lydimas sėkmės, supratingas, seksualus.

Marijana ir Johanas skiriasi. Jų santuokos neišgelbsti net gebėjimas kalbėtis. Juk išsakyti jausmai netampa tikresni ir nuoširdesni. Tačiau po skyrybų jų santykiai nenutrūksta. Pasirodo, kad du dažnai nesutariantys žmonės negali gyventi vienas be kito. „Scenos iš vedybinio gyvenimo“ – viena giliausių ir subtiliausių vedybinio gyvenimo studijų, užsimenančių apie netobulos meilės tobulumą, atsiskleidžiantį visuose I. Bergmano filmuose.

Festivaliai: 

„Auksinio gaublio“ apdovanojimas; Donatelo „Dovydo“ apdovanojimas geriausiai užsienio aktorei; JAV nacionalinės kino kritikų apdovanojimų bendruomenės apdovanojimai už geriausią filmą, geriausią scenarijų, geriausią aktorės vaidmenį ir geriausią antraplanį aktorės vaidmenį; Niujorko kino kritikų apdovanojimai geriausiai aktorei ir geriausiam scenarijui

Ingmar Bergman

Ingmaras Bergmanas (1918–2007) gimė Upsaloje, Švedijoje. Studijavo Stokholmo universitete, o profesionalią karjerą pradėjo kaip teatro režisierius Helsingborgo teatre. Per šešis kūrybos dešimtmečius sukūrė daugiau kaip penkiasdešimt filmų. Didžiulis Ingmaro Bergmano indėlis į kino meną pripažintas seniai. Šis autorinio kino meistras į filmus perkėlė temas, laikytas filosofijos ar religijos sfera, bei skvarbiai pažvelgė į šeimos ir vyro–moters santykius.