REPETUOJANT „TRAVIATĄ“

Vaizdai

„Viskas pasauly tėra maskaradas, Jausmo tiek maža jame!“

Žiūrovui suteikiama galimybė pasivaikščioti ten, kur paprastai jam neleidžiama net kojos įkelti. Šiuolaikinio Džiuzepės Verdžio operos „Traviata“ pastatymo repeticijos. Jokio grimo, dekoracijų ar kostiumų – tik milžiniškos solistų pastangos įsigilinti į savo vaidmenis ir sprendimų paieškos. Tai odė Kūrybai ir Artistui bei išskirtinė pažintis su amžina ir neprilygstama „Traviata“.

„Jau ilgą laiką aistringai domiuosi Dž.Verdžio kūryba. (...) Nesvarbu ar esi „Traviatos“ aktorius, ar žiūrovas, ji pasiekia tavo sielos gelmes“, – sako režisierius Philippe’as Béziatas.

 
Festivaliai: 

ColCoa kino festivalis – geriausias dokumentinis filmas, Niujorko kino festivalis – dalyvavo programoje „Apie meną“.

Philippe Béziat

Philippe’as Béziatas gimė Prancūzijoje 1963 m., studijavo ESCP verslo mokykloje. Dirba teatre, kine, televizijoje. Sukūrė pripažinimą pelniusių dokumentinių filmų: „Keturi metų laikai – didysis fenomenas“ (2012), „Pelėjas ir Melisanda: aklųjų daina“ (2008), „Orkestro atminimui“ (2004) ir kt. 2007-ųjų „Verbier“ festivalyje P. Béziatas režisavo pirmąją tiesioginę 11 koncertų transliaciją internetu, vėliau koncertai buvo parodyti per televiziją. Jis taip pat dirba su tiesioginėmis operų pasirodymų transliacijomis, yra sukūręs keletą trumpametražių filmų, radijo laidų apie žymius menininkus.