PRINCE AVALANCHE

Vaizdai

Yra didelis skirtumas tarp buvimo vienu ir buvimo vienišu.

Du vyrai ženklina kelią nykiame, gaisro nusiaubtame Teksaso kampelyje. Prieš jų akis – tik apdegę miškai, nesibaigiantis kelias ir, žinoma, kolegos veidas. Izoliuoti nuo moterų, vakarėlių ir visko, ką mes vadiname gyvenimu, jie stengiasi „pasimėgauti tyla“. Tačiau nuo savęs taip lengvai nepabėgsi. Abu vyrai priversti susitaikyti, kad jiems išvykus viskas pasikeis ir pasaulis jiems grįžus nebebus toks pats. Tai filmas apie draugystę, apie vyrišką norą kartais nuo visko pabėgti ir apie tai, dėl ko pabėgus norisi grįžti.

„Prince Avalanche“ yra 2012-aisiais „Scanoramoje“ rodyto Hafsteinno Gunnaro Sigurðssono filmo „Bet kuriuo keliu“ perdirbinys.

„Tikiu, kad dauguma mūsų turime dvi asmenybės puses. Štai aš vis dar esu vienuolikmetis, nors ir bandau apsimesti, kad man jau 38-eri. Dažniausiai nepavyksta. Tai ir įkvėpė imtis šio filmo“, – sako režisierius Davidas Gordonas Greenas.

Festivaliai: 

Berlyno tarptautinis kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje, geriausias režisierius;Tarptautinis Karlovi Varų kino festivalis – pristatytas „Horizontų“ programoje; pristatytas Tribekos kino festivalyje.

David Gordon Green

Davidas Gordonas Greenas gimė Arkanzase, JAV. Baigė Šiaurės Karolinos menų mokyklą. 2000-aisiais pristatė savo pirmąjį ilgametražį filmą „Džordžas Vašingtonas“, Toronto kino festivalyje laimėjusį „Atradimo“ apdovanojimą. Kiti režisieriaus filmai: „Ech, tos merginos“ (2003), „Grįžtamoji banga“ (2004), „Sniego angelai“ (2007), „Mari Huanos ekspresas“ (2008), „Jūsų nešvankybe“ (2011), „Auklė“ (2011).