PILIS ITALIJOJE

Vaizdai

Aš jaučiu, kad mano gyvenime turi atsirasti daugiau erdvės gyvenimui.

Buvusiai žinomai aktorei Luizai, regis, žemė slysta iš po kojų. Mokesčių naštos nepakelianti šeima rizikuoja netekti vienintelio nekilnojamojo turto – pilies Italijoje. Ekscentriškasis Luizos brolis serga AIDS ir gęsta akyse. O pati moteris kenčia dėl neįgyvendintų svajonių. Jai jau 43-eji, o taip trokštamos šeimos ir vaikų ji vis dar neturi. Į neramų Luizos gyvenimą netikėtai įsiveržia Natanas. Ar pavyks Luizai ir gerokai jaunesniam vaikinui pagaliau atrasti laimę?

„Troškau papasakoti istoriją apie šeimą ir sergantį brolį, apie pilį, jos žemes ir sodus, apie prisiminimus. Apie šeimos turtą, kurio pardavimas šiems žmonėms reiškia pasaulio pabaigą. Buvau įkvėpta Čechovo „Vyšnių sodo“ – šis kūrinys, jo muzikalumas, lydėjo mane viso kūrybinio proceso metu“, – sako režisierė Valeria Bruni Tedeschi.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje.

Valeria Bruni Tedeschi

Valeria Bruni Tedeschi yra žymi aktorė ir režisierė. Ji gimė 1964 m. Italijoje, Turine. Kaip ir jaunesnioji jos sesuo dainininkė Carla Bruni, ji emigravo į Prancūziją. V. B. Tedeschi studijavo vaidybą teatro mokykloje „Ecole des Amandiers“ Nantero mieste. 1983-iaisiais debiutavo kaip aktorė ir pradėjo dirbti kine, televizijoje bei teatre. 2003-iaisiais režisavo savo pirmąjį filmą „Taip lengviau kupranugariui“, kuris sulaukė didelės sėkmės. Už filmą „Aktorės“ (2007) V. B. Tedeschi buvo apdovanota specialiuoju žiuri prizu Kanų kino festivalyje. „Pilis Italijoje“ yra trečioji ilgametražė režisierės juosta.