AŠ, AŠ PATS IR MANO MAMA

Vaizdai

Mano mama – nuostabi! Išties manau, kad ji neturi jokių trūkumų. Išskyrus gal tik tai, kad ji labai blogos nuotaikos nuo pat... mano gimimo.

Ar įmanoma tapti vyru, kai motina prieš tavo valią nusprendė, jog to nebus? Filmas pasakoja tikrą režisieriaus, scenaristo ir pagrindinio vaidmens atlikėjo Guilaume’o Gallienne’o istoriją. Jo motina visad svajojo apie mergaitę, o gimus berniukui nusprendė, kad vaiko lytis nėra kliūtis jos norams įgyvendinti. Tai komiška istorija apie tai, kaip vaikinas deklaruoja savo homoseksualumą, nors... gal net kiek per daug myli moteris.

„Ankstyviausias mano vaikystės prisiminimas susijęs su mama. Kai buvau ketverių ar penkerių metų, ji visad kviesdavo vakarienės mane ir du mano brolius, sakydama: „Ei, berniukai, ir tu, Guilaume’ai, eikit valgyt!“ O paskutinį kartą mums kalbant telefonu, ji atsisveikindama tarė: „Apkabinu, bučiuoju, brangioji!“ Drąsiai galiu teigti, kad tarp šių dviejų epizodų buvo dar vienas kitas panašus nesusipratimas“, – sako režisierius Guillaume’as Gallienne’as.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – dalyvavo programoje „Dvi režisierių savaitės“, laimėjo apdovanojimą „Art Cinema“ ir prizą SACD, nominuotas „Auksinei kamerai“ už geriausią debiutą ir apdovanojimui „Label Europa Cinema“.

Guillaume Gallienne

Guillaume’as Gallienne’as yra žymus prancūzų aktorius ir režisierius, gimęs 1972 m. Nuo 1998 m. priklauso visame pasaulyje garsaus Prancūzijos teatro trupei „Comédie-Française“. Pirmąjį vaidmenį kine G. Gallienne’as sukūrė 1992-aisiais, vėliau vaidino daugybėje žinomų filmų, tokių kaip Sofijos Coppolos „Marija Antuanetė“. Filmas „Aš, aš pats ir mano mama“ – G. Gallienne’o režisūrinis debiutas.