Pašėlusios gastrolės

Vaizdai

Išeina, kad mes pagrobėm devynmetę. O aš net neturiu vairuotojo pažymėjimo.

Pakeisti roko istoriją ir tapti legendomis – sena Akselio ir Grimo svajonė. Kvietimas pasirodyti Norvegijos roko čempionate grupei „Los Bando Immortale“ turėtų su trenksmu atlapoti duris ir langus į sėkmę. Vienintelė bėda – Akselis nemoka dainuoti. Grimas negali geriausiam draugui pasakyti tiesos, todėl, pasikvietęs devynmetę smuikininkę Tildą ir lenktynininką Martiną, surengia ilgą koncertų turą šiaurės kryptimi. Pabėgimo planas virsta kelione brandos link su triumfuojančia pabaiga.

Festivaliai: 

Berlyno kino festivalis; Tarptautinis Kristiansando vaikų kino festivalis – „Barn i Byen“ apdovanojimas; Zlyno tarptautinis kino festivalis – Vaikų žiuri apdovanojimas

Christian Lo

Christianas Lo studijavo kino meną Anglijoje ir dirba vienintelėje norvegų vaikų ir jaunimo kino gamybos bendrovėje „Filmbin“. Sukūrė keturis trumpametražius filmus vaikams, o pirmasis ilgametražis vaidybinis debiutas „Rafiki“ (2010) buvo pristatytas Berlyno kino festivalyje. „Pašėlusios gastrolės“ yra trečias režisieriaus ilgametražis vaidybinis filmas.