NONO, BERNIUKAS ZIGZAGIUKAS

Vaizdai

Susitaikiau su tuo, kad niekad nebūsiu visai toks, kaip tėtis... ar visai toks, kaip mama. Bet tai gerai, nes aš esu kaip aš. Ir todėl norėčiau padėkoti visai šeimai už tai, kad jie truputį nuobodūs.

Nono idealas – jo tėtis, policijos inspektorius. Berniukas svajoja tapti geriausiu policininku pasaulyje, persekioti nusikaltėlius ir kovoti už teisingumą. Tačiau kol kas Nono sunkiai sekasi susidoroti su įprastomis dvylikamečio užduotimis, o kiekvienas nuotykis baigiasi begaliniais suaugusiųjų priekaištais. Likus dviem dienoms iki bar micvos, Nono išsiunčiamas pas dėdę, kuris turėtų atvesti berniuką į teisingą kelią. Bet kelionei pasisukus netikėta linkme, Nono gauna progą įrodyti, ko iš tiesų yra vertas. Tegul nuotykiai prasideda!

„Prodiuseris man padavė knygą jaunimui, sakydamas, jog turėčiau pagal ją sukurti filmą. Tačiau nedrįsau. Tada davė dar vieną knygą. Ir dar vieną. Kol galiausiai ant mano stalo atsidūrė knyga apie Nono. Ją iš karto pamilau ir nusprendžiau, kad atėjo laikas kurti filmą“, – sako režisierius Vincentas Balis.

Festivaliai: 

Berlyno kino festivalis – pristatytas programoje „Generation Kplus“; Europos kino apdovanojimai – Jaunųjų žiūrovų apdovanojimas.

Vincent Bal

Vincentas Balis gimė 1971 m. Gente, Belgijoje. Aktoriaus karjerą pradėjo būdamas šešerių: vaidino miuzikluose, kine ir televizijoje. Studijavo kiną Šv. Luko universitete Briuselyje, kūrė trumpametražius filmus bei reklamas. 1999 m. pristatė pirmąjį ilgametražį filmą „Plieninis žmogus“, o po poros metų pasirodė antroji V. Balio kino juosta „Panelė Minos“ (2001).