NEPAŽĮSTAMASIS PRIE EŽERO

Vaizdai

Mažiau nei prieš metus man rūpėjo tik seksas. Visos draugystės atrodė nuobodžios, nedomino. O dabar vos ištveriu dieną be tavęs.

Vasara. Prie ežero kasdien susirenka dešimtys vyrų. Čia kiekvienas gali tenkinti savo aistras net nesivargindamas sužinoti, kuo kitas vardu. Frankas taip pat kiekvieną dieną leidžia paplūdimyje ieškodamas meilės. Ir randa ją su Mišeliu, tačiau supranta, kad beribė meilužio aistra – mirtinai pavojinga. Vis dėlto Franko širdies užgaida stipresnė už racionalų mąstymą. Netrukus ežero ramybę sudrumsčia policijos sirenos...
„Nebenorėjau žvelgti į daiktus iš atstumo, siekiau prieiti prie jų esmės... Aistros gniaužtus perprasti galime tik tapdami jos aukomis“, – sako filmo režisierius Alainas Guiraudie.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – geriausio režisieriaus apdovanojimas „Ypatingo žvilgsnio“ programoje, „Queer palmės šakelė“.

Alain Guiraudie

Aktorius, režisierius ir scenaristas Alainas Guiraudie gimė 1964 m. Prancūzijoje, ūkininkų šeimoje. 2000 m. Kanų festivalio programoje „Dvi režisierių savaitės“ pristatė filmą „Sena svajonė dar gyva“, analizuojantį darbininkų gyvenimą. Filmas buvo apdovanotas Jeano Vigo prizu, o Jeanas Lucas Godardas įvardijo jį kaip geriausią festivalio juostą. Programoje „Dvi režisierių savaitės“ Kanų kino festivalyje buvo pristatyti ir kiti A. Guiraudie darbai: „Narsuoliai nesiilsi“ (2003), „Karaliaus išsigelbėjimas“ (2009).