METABOLIZMAS, ARBA TEMSTANT BUKAREŠTE

Vaizdai

Šiaip ar taip po 50 metų niekas nebežiūrės filmų.

Savimyla režisierius Paulas filmuoja naują filmą, tačiau jam sekasi prasčiau nei tikėjosi. Kuo daugiau repeticijų, pokalbių apie filmą, personažų evoliuciją ir kiną apskritai, tuo labiau Paulas abejoja tuo, ką daro. Režisierius užmezga romaną su žavia aktore Alina. Nejučiomis filmo ir realybės plotmės ima painiotis...

„Mane įkvėpė mintis apie filmavimą be pabaigos. Norėjau kamerą nukreipti į režisierių ir parodyti, kaip dirbam, kokie mūsų metodai, kaip realizuojamas projektas. Šis filmas leidžia žiūrovui pažvelgti į tai, kas lieka už kadro“, – sako režisierius Corneliu Porumboiu.

Festivaliai: 

Lokarno tarptautinis kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje; pristatytas Toronto kino festivalyje.

Corneliu Porumboiu

Corneliu Porumboiu gimė 1975 m. Rumunijoje. Studijavo Nacionaliniame teatro ir kino universitete Bukarešte. Tarptautinio pripažinimo sulaukė 2006-aisiais, kai Kanų kino festivalyje C. Porumboiu debiutinis filmas „12:08 į rytus nuo Bukarešto“ buvo apdovanotas „Auksinės kameros“ prizu. Antrasis režisieriaus filmas – komedija „Policija, būdvardis“ – Kanų festivalio programoje „Ypatingas žvilgsnis“ pelnė žiuri prizą.