MES GERIAUSIOS!

– Man nors ne dvylika. – Man irgi ne dvylika. Man trylika.

Bobo, Klara ir Hedviga – trys paauglės, neturinčios nieko bendro su aplinkiniu pasauliu. Jos pankės. O visi tik ir nori paversti jas gražiomis, paprastomis, barbėmis žaidžiančiomis mergaitėmis. Bet trijulė su tuo nesitaiksto. Kol aplinkiniai kalba, jog pankrokas miręs, jos įkuria savo grupę. Neturėdamos nei instrumentų, nei žinių, kaip jais groti. Bobo, Klara ir Hedviga jų nesuprantančiam pasauliui dar parodys, kas čia geriausios!

„Gyvenimas kartais yra sunkus, jautiesi vienišas, tačiau vis tiek yra nuostabių dalykų, kurie gali padėti viską pakeisti. Įmanoma rasti savyje jėgų, net jei esi atstumtasis. Manau, tai svarbu priminti ne tik paaugliams, bet ir suaugusiesiems“, – sako režisierius Lukas Moodyssonas.

Fimą galite žiūrėti namų kino teatre „ePasaka“: http://www.epasaka.lt/lt
 

Festivaliai: 

Venecijos kino festivalis – pristatytas „Horizontų“ programoje; pristatytas Toronto kino festivalyje.

Lukas Moodysson

Lukas Moodyssonas gimė 1969 m. Švedijoje. Studijavo kiną Stokholmo Dramos institute. Režisieriaus debiutinis filmas „Mylėk mane“ (1999) buvo pristatytas ir apdovanotas prestižiniuose kino festivaliuose (Berlyno, Toronto, Karlovi Varų, Roterdamo). Kiti režisieriaus filmai: „Kartu“ (2000), „Lilija amžinai“ (2002), „Kiaura širdis mano“ (2004), „Konteineris“ (2006), „Mamutas“ (2009). L. Moddyssonas yra išleidęs ir keletą poezijos knygų. 2005-aisiais „Scanorama“ pristatė programą „Lukas Moodyssonas iš arčiau“.