LEILA FURI

Vaizdai

Melas priveda prie melo. Taip prasideda melų grandinė. Ir ji niekada nesibaigia. Žmonės būtų laimingesni sakydami tiesą.

Vieniša mama Leila kartu su sūnumi gyvena Johanesburge. Po ilgų paieškų moteris gauna darbą – ji tampa melo detektoriaus operatore. Tačiau vieną dieną Leila įsivelia į incidentą, kuris apverčia jos gyvenimą aukštyn kojom. Greitai ji pati ima meluoti. Antraip Leila rizikuoja prarasti tai, dėl ko visą šį laiką kovojo – savo sūnų.

„Filmo veiksmas vyksta Pietų Afrikos Respublikoje, šalyje, neseniai išgyvenusioje visišką perversmą. Visų pirma tai filmas apie vienišą motiną ir jos sūnų. Bet jų santykiai ir tai, kaip jie keičiasi, atspindi visos šalies atmosferą – pilną vilties, o kartu lydimą nepasitikėjimo“, – sako režisierė Pia Marais.

Festivaliai: 

Berlyno kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje; specialusis paminėjimas.

Pia Marais

Pia Marais gimė 1971 m. Johanesburge, augo Pietų Afrikos Respublikoje, Ispanijoje ir Švedijoje. Studijavo skulptūrą ir fotografiją Londone, Amsterdame, Diuseldorfe, vėliau ėmėsi kino studijų Vokietijos kino ir televizijos akademijoje (DFFB) Berlyne. 2007-aisiais sukūrė pirmąją ilgametražę juostą „Padugnės”, kuri pelnė Tarptautinio Roterdamo kino festivalio apdovanojimą. 2010 m. sukurtas filmas „Elenos amžiuje“ tarptautiniame Linco kino festivalyje „Crossing Europe“ pelnė apdovanojimą už geriausią filmą. Abu šiuos filmus rodė ir „Scanorama“.