Laiko tiltai

Vaizdai

– Jie nenorėjo meluoti... Jie negalėjo sakyti tiesos... Jie tik norėjo kurti filmus!

Audriaus Stonio ir Kristinė Briedė meditatyvi dokumentinė kino esė “Laiko tiltai”, pasakodama apie Baltijos poetinės dokumentikos meistrus, paliečia negrįžtamai praeinančio laiko klausimus. Ką pavyko išsaugoti dokumentinio kino juostoje, o kas amžiams nugrimzdo į nebūtį? “Laiko tiltai”, tai kinematografinė poema apie laiką, kiną ir kino poetus.

Festivaliai: 

International Film Festival Karlovy Vary – competition program
Batumi International Art-House Film Festival – competition program

 

Audrius Stonys, Kristīne Briede

Audrius Stonys (1966) – pasaulinio pripažinimo sulaukęs dokumentikos režisierius. 1992 m. Europos Kino Akademijos apdovanotas už geriausią metų dokumentinį filmą „Neregių žemė“. 2002 m. tapo Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu.  A. Stonio dokumentinis filmas „Raminas“ buvo išrinktas Lietuvos kandidatu į 2012 m. „Oskaro“ nominacijas.

Kristīne Briede (1970) – latvių kino režisierė ir prodiuserė, žinoma už savo projektus Latvijoje, apjungiančių audiovizualinius menus ir visuomenės integraciją. 2006 m. Latvijos Kultūros Ministerijos apdovanota „Trijų brolių“ prizu už K@2 Karosta projektą – Sovietinės armijos bazės perstatymą, įkuriant Naujųjų Medijų programą Liepojos Universitete.