KIEK SVERIA DRAMBLIAi

Vaizdai

Aš tavęs nepaliksiu, Adrianai. Visada būsiu šalia. Kiek tik tu norėsi. Pažadu.

Adrianui dešimt, bet jis jau žino, kas yra skausmas. Mama jį paliko, močiutė neranda nė minutės laisvo laiko, o klasės draugai nori susprogdinti jo triušį. Išsigelbėjimą berniukas randa vaizduotės pasaulyje, kur pieva tampa jūra, pamesta lenta laivu, o neseniai kaimynystėje įsikūrę vaikai – per televizorių matytais pagrobtaisiais. Adrianas ir jo naujieji draugai kartu pasineria į vis naujas fantazijas. O šios, kai labai to nori, gali imti ir pavirsti realybe.

„Mane domino personažų atskirtis nuo juos supančio pasaulio ir savos vietos ieškojimas. Klausiau, ką reiškia tikėti savimi, jaustis stipriam, žinoti, kas esi, kur esi ir kada jautiesi išties gerai“, – sako režisierius Danielis Josephas Borgmanas.

Daniel Joseph Borgman

Danielis Josephas Borgmanas gimė Naujojoje Zelandijoje. Jo trumpametražis filmas „Larsas ir Peteris“ (2009) buvo pristatytas Kanų kino festivalyje ir nominuotas Danijos nacionaliniams kino apdovanojimams. „Berikas“ (2010) buvo apdovanotas Kanų kino festivalio „Kritikų savaitės“ didžiuoju prizu bei nominuotas Europos kino akademijos apdovanojimams. Filmas buvo rodytas ir „Scanoramoje“. „Kiek sveria drambliai“ – režisieriaus ilgametražis debiutas.