KIDDO GYVENIMAS

Vaizdai

Per pusę metų tapom tuo, kuo nenorėjom. Ir dabar mes čia.

Youtube įkeltas gabalas pernakt iškelia Kiddą į žvaigždes. Chuliganiškas reperis siaučia sulaukęs stulbinamo populiarumo. Debiutinį savo albumą pavadina „Geriausi hitai“. Repuoja Danijos karalienei. Nacionalinį muzikos apdovanojimą atsiima su slidininko kauke. Kiddo gyvenimas – tai muzika, seksas, koksas ir alkoholis. Staiga jis sustoja ir paklausia savęs – o kas toliau?.. „Vieną akimirką Kiddas laimingas, kitą – kankinamas begalinio liūdesio. Lygiai taip pat staiga jis iš niekam nežinomo vaiko tapo visos Danijos įžymybe. Tai buvo labai intensyvus laikotarpis. Visi norėjo prisidėti prie to, ką darė jis.", - sako režisierius Andreasas Johnsenas. 

Festivaliai: 

Tarptautinis Roterdamo kino festivalis – pristatytas „Šviesios ateities“ programoje; Briuselio kino festivalis– geriausias muzikinis dokumentinis filmas; CHP:DOX (Tarptautinis Kopenhagos dokumentinių filmų festivalis) – specialus paminėjimas už geriausią garsą ir vaizdą; „Bodil“ apdovanojimai – nominacija už geriausią filmą.

Andreas Johnsen

Andreasas Johnsenas gimė 1974 m. Kopenhagoje. Jis režisavo kelis TV filmus, yra išskirtinių dokumentinių juostų „Atvirkščias“ (2005 m.), „Gera kopija bloga kopija“ (2007 m.) ir „Nastasja“(2008 m.), autorius. A. Johnseno režisuoti, prodiusuoti ir finansuoti filmai pelnė daugybę prizų kino festivaliuose visame pasaulyje. Kūrėją domina socialinės problemos, pasaulio įvairovė, menininkų, kuriančių sunkiomis sąlygomis ir gyvenančių besivystančiose šalyse, istorijos.