JI JAU PAKELIUI

Vaizdai

– Ar šiandien yra traukinių? – Nebėra nei traukinių, nei mašinų, nei dviračių... Niekaip nuo manęs nepabėgsi.

Betės gyvenime, rodos, nieko netrūksta. Ji turi šeimą, savo restoraną ir buvusios „Mis Bretanės“ titulą. Bet vieną dieną ji sėda į mašiną ir išvažiuoja, kur akys veda. Ji ieško tik vieno – kad kas nors pavaišintų cigarete. Po dukros skambučio jos pakeleiviu tampa vienuolikmetis anūkas, priverčiantis savo močiutę iš naujo pamilti gyvenimą ir mažas jo staigmenas. Moteris ima svajoti apie meilę, kuri yra daugiau nei vienos nakties nuotykis, apie šeimą, kuri iš tiesų nori būti kartu, ir apie cigaretes, kurios visada po ranka. Betė patiki, kad jos ir anūko kelionės pabaigoje laukia kraštas, kuriame šios svajonės pildosi. Ir ji jau pakeliui.

„Šio filmo kaltininkė yra Catherine’a Deneuve. Norėjau su ja dirbti, ją filmuoti, jai rašyti. Tai moteris, kurią svajojame turėti kaip mamą, sesę, dukrą ar mylimąją. Catherine’a Deneuve yra tarsi moters absoliutas“, – sako filmo režisierė Emmanualle’ė Bercot.

Festivaliai: 

Berlyno kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje.

Emmanuelle Bercot

Emmanuelle’ė Bercot gimė Paryžiuje 1967 m. Karjeros pradžioje buvo šokėja, vėliau mokėsi aktorystės, vaidino teatre. Nuo 1987-ųjų pradėjo vaidinti kine, baigė Paryžiaus kino mokyklą „La Fémis“. Pirmasis režisierės ilgametražis filmas „Klementas“ (2001) Kanų kino festivalyje laimėjo „Geriausio naujoko“ apdovanojimą. „Užkulisiai“ (2005) pristatyti „Cezario“ apdovanojimams. „Ji jau pakeliui“ – trečioji režisierės ilgametražė kino juosta.