IŠGYVENA TIK MYLINTYS

Kai perskiri dvi susipynusias daleles ir nukeli jas vieną nuo kitos, net jei atstumas tarp jų tuomet būna visa visata, vienai jų pasikeitus, identiškai pasikeičia ir antroji. Kaip šiurpu.

„Undergroundo“ muzikantas Adamas gyvena įspūdingame name Detroite, klausosi plokštelių ir kolekcionuoja retus instrumentus. Jis vengia kompanijų ir svarsto apie savižudybę, nes pasaulyje nėra nieko menkesnio už žmogų. Jaudindamasi dėl vis gilėjančios Adamo depresijos, iš Maroko grįžta jo žmona ir mūza Eva. Jų meilė tęsiasi jau keletą amžių, ir atrodytų, kad jai nebaisios jokios kliūtys. Tačiau vampyriškai idilei iškyla pavojus, kai į poros gyvenimą įsiveržia Evos sesuo...

„Tai neįprasta vyro ir moters, Adomo ir Ievos, meilės istorija. Šiedu įsimylėjėliai yra tikri pašaliečiai, tipiški bohemiško gyvenimo būdo atstovai, itin išsilavinę ir rafinuoti, bet vis dėlto valdomi gyvuliškų instinktų. Vis atsidurdami visuomenės paribiuose, jie išmaišo visą pasaulį ir patiria daugybę nepaprastų dalykų. Ši pora, kaip ir jų meilės istorija, pralenkia laiką ir gyvuoja jau amžių amžius“, – sako režisierius Jimas Jarmuschas.

 
Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje; pristatytas Toronto kino festivalyjeLondono kino festivalis – „Kultinio filmo“ apdovanojimas.

Jim Jarmusch

Jimas Jarmuschas gimė 1953 m. JAV, Ohajo valstijoje. Studijavo literatūrą ir poeziją Kolumbijos universitete, vėliau mokėsi Niujorko menų mokykloje „Tisch“. Režisavo filmus „Amžinos atostogos“ (1980), „Keisčiau nei rojuje“ (1984; ši juosta Kanuose laimėjo „Auksinę kamerą“), „Už įstatymo ribų“ (1986), „Paslaptingas traukinys“ (1989), „Šuo vaiduoklis: samurajaus kelias“ (1999), „Kava ir cigaretės“ (2003). 2005-aisiais režisieriaus filmas „Sulaužytos gėlės“ laimėjo didįjį prizą Kanų kino festivalyje. J. Jarmuschas yra viena įtakingiausių nepriklausomo Amerikos kino asmenybių.