INTYMIOS VIETOS

Vaizdai

Na, nežinau, ar patiks, bet kad nustebins – tai tikrai.

Fotografas Ivanas propaguoja naują meninės raiškos kryptį – vyrų ir moterų genitalijų fotografiją. Lova jis dalijasi su kiekviena, patraukusia jo akį. Ivano priešingybė – valstybės tarnautoja Liudmila, visomis išgalėmis besistengianti uždrausti atvirą erotikos vaizdavimą mene, o mintyse nurenginėjanti savo bendradarbius ir vakarais nesiskirianti su vibratoriumi. Liguistos seksualinės fantazijos ir kompleksai priverčia herojus susidurti su laisvės ir pareigos, geismo ir draudimo, normos ir nukrypimo prieštaromis. Ieškodami savosios laimės, veikėjai patenka į situacijas, kurios atrodytų liūdnai, jei kartu nebūtų subtiliai komiškos.

„Šis filmas apie tai, kokie esame kvailiai. Kompleksai, su kuriais kovoja filmo personažai, yra bendri visiems, kad ir kur jie gyventų“, – sako režisieriai Natalija Merkulova ir Alexejus Chupovas.

Festivaliai: 

Atvirasis Rusijos kino festivalis „Kinotauras“ – geriausias debutas; Tarptautinis Karlovi Varų kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje „Vakarų rytai“.

Natalija Merkulova, Alexej Chupov

Natalija Merkulova gimė 1979 m. Orenburge, Rusijoje. Studijavo žurnalistiką ir dirbo televizijos laidų vedėja. 2010 m. baigė aukštuosius scenaristų ir režisierių kursus. Jos režisuotas trumpametražis dokumentinis filmas „Trauma“ (2008) laimėjo specialųjį žiuri prizą „Kinošoko“ festivalyje. Natalija filmuoja muzikinius klipus ir reklamas, rašė scenarijus keliems televizijos serialams. „Intymios vietos“ yra pirmasis jos režisuotas ilgametražis vaidybinis filmas.

Aleksėjus Čupovas gimė 1973 m. Sukūrė pirmąsias internetines situacijų komedijas Rusijoje, rašo scenarijus televizijos serialams, taip pat yra istorinių dokumentinių TV filmų autorius.