EGIPTO PRINCESĖ

Vaizdai

Mama, padariau pusryčius. Aš nenoriu į mokyklą. Noriu būti su tavim.

Suomijos miegamajame rajone gyvena vieniša motina Marja su dukra Julija. Jos – lyg geriausios draugės: kartu miega, kartu žaidžia ir kartu laukia pirmųjų Julijos mokslo metų pradžios. Vieną dieną jas aplanko buvęs Marjos vaikinas. Drauge jie buvo tik du mėnesius, tačiau vyras įsitikinęs, kad Julija – jo dukra, ir yra pasiryžęs bet kokia kaina su ja susipažinti. Tačiau Marja neketina dalintis vaiko meile, net jei tektų gintis kumščiais. „Egipto princesė“ pasakoja jautrią istoriją apie motinos meilę, stipresnę už bet kokius pavojus.

„Filmas paremtas tikrais pastarojo dešimtmečio įvykiais. Visus juos rinkau ir saugojau. Pamažu jie tapo vienu kūriniu“, – sako režisierius Janas Forsströmas.

Jan Forsström

Janas Forsströmas yra parašęs scenarijų daugiau kaip dešimčiai filmų, dvi trumpametražes juostas „Košmarai“ (2006) ir „Durininkas“ (2010) režisavo pats. J. Forsströmas taip pat dirba vaidybinių ir dokumentinių filmų montuotoju bei scenarijų redaktoriumi. Kino juosta „Geras sūnus“, kuriai jis rašė scenarijų, buvo rodytas „Scanoramoje“, o Suomijoje gavo net 7-ias nacionalinių apdovanojimų „Jussi“ nominacijas. Pirstatydamas šį filmą Janas Forsströmas viešėjo „Scanoramoje“. „Egipto princesė“ – pirmasis režisieriaus ilgametražis filmas.