ATVIRA ERDVĖ

„Atvira erdvė“ – tai filmas apie plačiai atsiveriančius horizontus, apie žmogaus nepaliestą kraštovaizdį. Juo keliaudama kamera keičia kine nusistovėjusį erdvės ir laiko supratimą. Atviroje erdvėje atsidūręs žmogus bando pažinti svetimą kraštovaizdį ir suvokti pačios kameros veikimą.

Nebylus, vaizdais paremtas filmas sukurtas naudojant kino juostą. Filmo idėjos, jo struktūra, kameros judėjimas buvo taikyti prie kino juostos kaip specifinės laikmenos. Būtent todėl vienintelis tinkamas būdas rodyti „Atvirą erdvę“ – naudojant kino juostų projektorių. O tai, deja, kai kuriuose kino festivaliuose nebėra įmanoma.

Festivaliai: 

Tarptautinis Roterdamo kino festivalis – geriausio trumpametražio filmo apdovanojimas; Europos kino apdovanojimai – nominuotas kaip geriausias trumpametražis filmas.

Albert Sackl, Markus Krispel, Franz Zar

Albertas Sacklis gimė 1977-aisiais. Vienos universitete studijavo filosofijos ir meno istoriją, vėliau Frankfurte įstojo į meno studijas. Nuo 2007-ųjų pradėjo dėstyti Vienos nepriklausomo kino akademijoje. „Atvira erdvė“ – penktasis trumpametražis režisieriaus filmas.