ANTROPOVO VILA

Vaizdai

Seniai seniai gyveno vyras, kuris neturėjo nieko daugiau, tik save patį. Ir svajonę. Didelę gražią svajonę. Bet ją nusinešė milžiniška vandens banga. Vyras ryžosi leistis į pavojingą kelionę ir tik begalinė drąsa padėjo pasiekti tikslą. Tačiau ar jis iš tiesų rado tai, ko ieškojo?..
 
Šis filmas 2012 m. dalyvavo konkursinėje Europos šalių kino forumo „Scanorama“ programoje „Naujasis Baltijos kinas“ ir laimėjo pagrindinį – geriausio Baltijos šalių trumpametražio filmo – apdovanojimą.

Festivaliai: 

Animacinių filmų festivalis „Annecy“ – nominuotas kaip geriausias trumpametražis filmas; Europos šalių kino forumas „Scanorama“ – dalyvavo konkursinėje programoje „Naujasis Baltijos kinas“, geriausio Baltijos šalių trumpametražio filmo apdovanojimas; Europos kino apdovanojimai – nominuotas kaip geriausias trumpametražis filmas.

Kaspar Jancis, Vladimir Leschiov

Kasparas Jancis gimė 1975 m. Taline. Nuo pat vaikystės mėgo piešti komiksus ir iliustruoti savo paties kurtas istorijas. Dirbo su keliomis roko grupėmis, rašė muziką ir dainų žodžius. 1996-aisiais įstojo į Talino Pedagoginį universitetą ir ten sukūrė savo pirmuosius filmus. 1997-aisiais perėjo į Turku meno ir medijų mokyklą Suomijoje, kur mokėsi animacijos pas Priitą Parną.

 

 

 

 

 

Vladimiras Leschiovas gimė 1970 m. Daugpilyje. Meno srityje pasižymėjo dar ankstyvoje vaikystėje, piešdamas ant sienų tėvų namuose. 2007 m. menininkas, iliustratorius, kino režisierius ir prodiuseris įsteigė animacijos studiją „Lunohod“.